از دکتر بپرسید

VSD - پرسش 438

 • تصویر کاربر سامان دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) بیماری های مادرزادی قلب
  سلام پیرو این سئوال(426) که فرموده بودید فایل ارسالی باز نشد، مجددا ارسال می گردد. چون بنده تا تهران راهم دوره، اگر امکان دارد پزشک متخصص حاذق در تبریز و ارومیه معرفی بفرمایید. با تشکر فراوان

  سلام اقای دکتر...من 40 سالمه ( مرد) و تقریبا چند ماه قبل حالت ضعف و سرگیجه و اینا پیدا کردم و تپش قلبم‌بیشتر شد رفتم متخص قلب و اکو انجام دادم که گفتند vsd داری. و این مادرزادی است در حالیکه من تا چند ماه قبل بغیر از تپش قلب علایم خاصی نداشتم ولی از چند ماه قبل این علایم را پیدا کردم که مجبور شوم اکو انجام بدم و vsd تشخیص دادند. سوال اینه اگه واقعا مادرزادی بوده چرا تا الان علایم را نداشتم ..همیشه ضربانمو به وضوح حس میکنم در همه جای بدنم خصوصا در سرم که اذیتم میکنه. بعضی وقتا اینقد ضعف میکنم که احساس میکنم الانه که بیافتم، و بدنم با هر ضربان قلب لرزش دارد در حلیکه تعداد ضربان قلبم در دقیقه بین 65 تا 70 در حال استراحت است ولی شدت ضربان زیاده که باعث میشود ضربان قلبمو در همه جا بدنم حس کنم و باعث لرزش در بدنم شده است. اکو انجام شده به پیوست ارسال میشود لطفا راهنمایی بفرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر کامران حسین زاده دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   سلام
   همکاران متخصص همه صلاحیت دارند

به سیستم پرسش از دکتر کامران حسین زاده جراح قلب خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.